Pozor, objednávka nedokončena: Získejte Prémiové členství

Standardní trénink s konzultacemi, certifikátem a offline přístupem k tréninku

Myslíte to s internetovým marketingem opravdu vážně? Získejte prémiové členství, v rámci kterého vám poskytneme 6 hodin individuálních konzultací s Josefem Řezníčkem, tvůrcem tréninku, certifikát absolvování tréninku se závěrečným testem a možnost zhlédnout pohodlně všechna videa a celý trénink offline.

Co získáte s prémiovým členstvím:

  • Vše, co nabízím ve standardním tréninku.
  • V rámci 6 hodin individuálních konzultací přes telefon či Skype probereme společně, co jste vymysleli. Zkontrolujeme, jestli jsou vaše domněnky správné. Pokud si nebudete s něčím jisti, poradím vám, jak správně nasměrovat internetový marketing. Posléze vám mohu pomoci s kontrolou měření a vyhodnocení úspěšnosti, poradit, jak se rozhodnout v situacích, kde bude třeba odborného pohledu na internetový marketing. Řešit můžeme i jakékoliv vaše konkrétní otázky ohledně marketingu na internetu. Konzultace můžete čerpat až 1 rok od objednání tréninku.
  • Prémiový člen dostane navíc příležitost získat certifikát, pokud složí závěrečný test, který budu sám vyhodnocovat. Test se bude skládat z písemné i ústní části. Pokud projdete, obdržíte poštou certifikát, který potvrzuje úspěšné zvládnutí tréninku.
  • Navíc získáte offline verzi tréninku, kterou si můžete prohlížet i mimo internet, včetně všech doplňujících informací a vzorů z online tréninku. Studovat tak budete moci opravdu odkudkoliv, kde budete mít počítač.

Výhodná cena prémiového členství:

6 hodin konzultací, individuální testování pro získání certifikátu a možnost zakoupit si trénink offline obvykle stojí 9 600 Kč. V rámci tréninku eMarketingovýKompas.cz vám ale nabízím možnost objednat si tyto věci jen za 7 680 Kč k ceně standardního tréninku. Ušetříte tedy 20 % z ceny.

Chci si přikoupit prémiové členství ke standardnímu tréninku za 4 900 Kč
Mám zájem jen o standardní trénink, nechci využít speciální nabídky pro konzultace, certifikát a offline verzi tréninku